EN

PL
Oficjalny dystrybutor oraz autoryzowane centrum serwisowe marek:

Kontakt z firmą ASPAMET

Zachęcamy do kontaktu z firmą ASPAMET, na którą składają się Zakład Odlewniczy, oferujący odlewy staliwne ze staliw stopowych i niestopowych, odlewy z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego, oraz Zakład Urządzeń Ochrony Środowiska, produkujący mieszadła zatapialne i pionowe, posiadający w swojej ofercie dmuchawy powietrzne, turbinowe agregaty kogeneracyjne oraz pompy do wody i ścieków.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub odwiedzenia siedziby Zakładu Odlewniczego w Rajsku pod Oświęcimiem albo Zakładu Urządzeń Ochrony Środowiska w Mazańcowicach pod Bielsko-Białą.

Siedziba:
ASPAMET Siuta Andrzej

Rajsko, ul. Przemysłowa 4E, 32-600 Oświęcim

NIP: 549-000-86-31
REGON: 070556154

tel/fax: (33) 843-06-53

e-mail: biuro@aspamet.pl
internet: www.aspamet.pl

ASPAMET Siuta Andrzej
Zakład Odlewniczy

Rajsko, ul. Przemysłowa 4E, 32-600 Oświęcim

tel/fax: (33) 843-06-53
e-mail: biuro@aspamet.pl

Kierownik Odlewni

Krzysztof Siuta
kom: 606-337-701
e-mail: ksiuta@aspamet.pl

Księgowość

tel: (33) 843-06-53
kom: 795-506-395

Dorota Jakubowska
e-mail: djakubowska@aspamet.pl

Kamila Siuta
e-mail: kamila@aspamet.pl

Zaopatrzenie

Wiesław Mika
kom: 600-488-802
e-mail: wmika@aspamet.pl

ASPAMET Siuta Andrzej
Zakład Urządzeń Ochrony Środowiska

Mazańcowice 840, 43-391 Mazańcowice /k Bielska-Białej

Dział Handlowy

fax: (33) 843-06-53
e-mail ogólny: marketing.bielsko@aspamet.pl

Dyrektor Handlowy

Paweł Kempny
kom: 795-506-424
e-mail: pkempny@aspamet.pl

Doradcy Techniczno-Handlowi

Zygmunt Kempny
> dmuchawy, kogeneratory
kom: 795-538-344
e-mail: marketing.bielsko@aspamet.pl

Tomasz Bąk
> dmuchawy, kogeneratory
kom: 795-508-185
e-mail: tbak@aspamet.pl

Tadeusz Walach
> mieszadła, dmuchawy
kom: 795-539-412
e-mail: marketing.bielsko@aspamet.pl

Dawid Szwarc
> pompy, kogeneratory
kom: 784-008-457
e-mail: dszwarc@aspamet.pl

Produkcja, Dział Konstrukcyjny

Grzegorz Szarek - Dyrektor techniczny
kom: 795-506-414
e-mail: konstruktor.bielsko@aspamet.pl

Zaopatrzenie

kom: 795-504-146
e-mail: zaopatrzenie.bielsko@aspamet.pl