EN

PL
Oficjalny dystrybutor oraz autoryzowane centrum serwisowe marek:

Mieszadła pionowe

Mieszadła pionowe to znakomita alternatywa dla mieszadeł zatapialnych wszędzie tam, gdzie – ze względu na niewystarczającą ilość miejsca, bardzo agresywne medium czy wymogi procesu technologicznego – użycie mieszadła zatapialnego byłoby niemożliwe albo nieopłacalne. Mieszadła pionowe stosuje się w przemyśle chemicznym, spożywczym, oczyszczalniach ścieków czy rolnictwie.

Mieszadła pionowe pracują w takiej pozycji, że jedynie część wału oraz wirnik na stałe zanurzone są w medium. Jednostka napędowa tj. silnik oraz reduktor znajdują się ponad poziomem substancji. Może przyczynić się to do znacznego wydłużenia żywotności urządzenia. Mieszadła te zazwyczaj montowane są do pomostów, dachów zbiorników, lub na specjalnych pływających platformach.

Możliwe jest wykonanie wału oraz śmigła mieszadła w różnych wersjach materiałowych. Dobór odpowiedniego rozmiaru oraz kształtu śmigła zależy od wymagań technologicznych. W przypadku mieszadeł pionowych na podstawie indywidualnych konsultacji możliwe jest stworzenie konstrukcji niestandardowych, dostosowanych do zapotrzebowań klienta.


BUDOWA


TYPOSZEREG

Mieszadła pionowe produkowane są zgodnie z wymaganiami technicznymi odbiorcy, na podstawie dokumentacji własnej inwestora lub wykonanej przez nasz Zakład.