EN

PL
Oficjalny dystrybutor oraz autoryzowane centrum serwisowe marek:

ASPAMET: mieszadła, dmuchawy, kogeneratory, pompy oraz odlewy żeliwne i staliwne

Firma ASPAMET istnieje na rynku od roku 1992.

Firma ASPAMET została założona w 1992 roku. Składają się na nią Zakład Odlewniczy w Rajsku (okolice Oświęcimia) i Zakład Urządzeń Ochrony Środowiska w Mazańcowicach (okolice Bielska-Białej). Odległość pomiędzy tymi dwoma siedzibami wynosi ok. 30 km. Oba oddziały zlokalizowane są w południowym regionie Polski, w malowniczym i atrakcyjnym turystycznie otoczeniu wzgórz Beskidów.

Zakład Odlewniczy wykorzystuje technologię, pozwalającą wykonywać wysokiej jakości odlewy z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego, a także odlewów staliwnych ze staliw stopowych i niestopowych. Odlewy te są stosowane w produkcji pomp do wody i ścieków, mieszadeł zatapialnych i pionowych, dmuchaw powietrznych oraz wielu innych maszyn i urządzeń używanych w przemyśle spożywczym, chemicznym lub cementowym.

Zakład Urządzeń Ochrony Środowiska, mieszczący się w Mazańcowicach pod Bielsko-Białą, zajmuje się wytwarzaniem mieszadeł zanurzalnych i pionowych różnego typu i o różnych zastosowaniach. Nasze mieszadła zatapialne, wyposażone w śmigła laminatowe i nierdzewne, mogą pracować nie tylko w oczyszczalniach ścieków, lecz także w różnego typu aplikacjach w rolnictwie, przemyśle chemicznym, spożywczym czy energetyce. Do ich produkcji stosujemy odlewy z żeliwa szarego oraz odlewy staliwne ze staliwa nierdzewnego i kwasoodpornego.

Nasz zespół tworzą specjaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania i produkcji mieszadeł zatapialnych.

Korzystając z własnego zaplecza technicznego ASPAMET z czasem rozszerzył swoją ofertę o produkty innych producentów. Jesteśmy nie tylko dystrybutorem ale również autoryzowanym centrum serwisowym dla marek takich jak TurboMAX - producent nowoczesnych dmuchaw promieniowych na łożyskach powietrznych z Korei Południowej, Capstone Turbine Corporation - producent turbinowych kogeneratorów wykrzystujących technologię łożysk powietrznych za Stanów Zjednoczonych, Caprari - włoskiego producenta pomp do wody i ścieków z ponad 80-cio letnią tradycją.

Jeśli są Państwo zainteresowani produktami marki ASPAMET, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.